Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Aktualności
images/slide1.jpg

14 lutego w Przedszkolu Nr 2 odbył się finał Akcji ekologicznej "EkoWalentynki 2020 - kochamy recykling. Koordynatorem akcji był Wydział Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Gnieźnie. Na początku spotkania dzieci z Przedszkola Nr 2 wystąpiły z przedstawieniem o tematyce ekologicznej, a następnie odbyło się rozdanie nagród. Pani Dyrektor Sylwia Kryszak - Śmiechowska otrzymała z rąk Pana Prezydenta Michała Powałowskiego dyplom oraz drobne upominki dla dzieci. Nasze przedszkole aktywnie brało udział w zbieraniu zużytych baterii.
Dziękujemy wszystkim Dzieciom i ich Rodzicom za włączenie się do akcji.

Pamiętajmy!!!

Każdy z nas dzięki właściwemu postępowaniu ze zużytymi bateriami zapobiega szkodliwym skutkom dla środowiska naturalnego oraz dla zdrowia ludzi i zwierząt.