Dzieci 6 – letnie z grupy „Jastrzębie” postanowiły zrobić miłą świąteczną niespodziankę i wszystkich wprowadzić  w atmosferę świąt Bożego Narodzenia. Przygotowały pod okiem swoich pań Uroczyste Jasełka, do których bardzo  pilnie się przygotowywały. Przedstawienie było wyjątkowe. Dzieci wcieliły się w role: Maryi, Józefa, aniołów, Trzech Króli, pastuszków, gwiazdeczek, śnieżynek oraz dzieci. Swoistego uroku występom dzieci dodała piękna scenografia, szopka, żłobek z siankiem i odpowiednie oświetlenie.  Jasełka obejrzały wszystkie przedszkolaki, pracownicy przedszkola oraz zaproszeni goście.

Po przedstawieniu wszyscy połamali się opłatkiem składając sobie nawzajem życzenia. Ksiądz Proboszcz oraz Pani dyrektor  życzyli wszystkim  obecnym zdrowych i spokojnych Świąt, spędzonych w rodzinnej atmosferze oraz pomyślności w Nowym Roku.