Aktualności
images/slide1.jpg
W minionym tygodniu został rozstrzygnięty konkurs pt. „Wspomnienia z wakacji”. Ta forma dzielenia się swoimi wspomnieniami wakacyjnymi stała się już tradycją naszego przedszkola. Konkurs jest organizowany od kilku lat i cieszy się dużym zainteresowaniem. Dzieci wraz z rodzicami przygotowały piękne prace plastyczne, wykorzystując swoje wakacyjne zdjęcia. Powstałe „widokówki” dekorowały hol naszego przedszkola oraz były miłym i ciepłym wspomnieniem minionych wakacji. Byliśmy pozytywnie zaskoczeni ilością wykonanych prac. Wszystkie dzieci zostały nagrodzone a tak się przedstawia ścisła czołówka:

I miejsce – Alicja z gr. III

II miejsce – Janek z gr. VI i Maja W. z gr. II

III miejsce – Gabrysia z gr. VI i Zuzia z gr. V

Wyróżnienia: Maja z gr. I, Maksiu i Miłosz z gr. IV, Alicja z gr. IV, Amelka z gr. Vi i Nadia z gr. IV

Wszystkim serdecznie gratulujemy!!!! Dziękujemy dzieciom i rodzicom za chęci i wspólnie spędzony czas podczas wykonywania prac.