Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Aktualności
images/slide1.jpg

W poniedziałek  14.10.2019 r. obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Jest to dzień, w którym święto mają wszyscy pracownicy oświaty. Z tej okazji dzieci z gr. 3 „Orły”  przygotowały przedstawienie pt. „Z Koziołkiem Matołkiem przez świat”. Pięknie wyuczone role, zjawiskowe stroje – to wszystko sprawiło, że występ przedszkolaków zrobił na publiczności ogromne wrażenie. Bohater przemierzając świat odwiedził kilka pięknych miejsc – Francję, Włochy, Niemcy, Hawaje i Polskę. W czasie podróży spotykał się z kulturą i zwyczajami odwiedzonych miejsc. Najbardziej było to widoczne w zaprezentowanych tańcach.
Przewodnicząca Rady Rodziców p. Izabela Puk złożyła wszystkim pracownikom życzenia, a pani dyrektor wręczyła wyróżnionym nauczycielom nagrody.