Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Aktualności
images/slide1.jpg

Dnia 31 maja tj. piątek obchodziliśmy w naszym przedszkolu oczekiwany Dzień Dziecka. Świętowanie tego dnia rozpoczęliśmy od przedstawienia pt. „Kopciuszek” przygotowanego przez dzieci z gr III  „Orły”.  Na boisku przedszkolnym, już od rana czekało na dzieci moc atrakcji. Był zamek dmuchany, zabawy z chustą, konkurencje sportowe, lody, popcorn oraz wata cukrowa. Fajnie bawiliśmy się z kolegami i koleżankami na świeżym powietrzu. Na koniec dnia każde dziecko otrzymało niespodziankę.