images/slide1.jpg

Dnia 31 maja tj. piątek obchodziliśmy w naszym przedszkolu oczekiwany Dzień Dziecka. Świętowanie tego dnia rozpoczęliśmy od przedstawienia pt. „Kopciuszek” przygotowanego przez dzieci z gr III  „Orły”.  Na boisku przedszkolnym, już od rana czekało na dzieci moc atrakcji. Był zamek dmuchany, zabawy z chustą, konkurencje sportowe, lody, popcorn oraz wata cukrowa. Fajnie bawiliśmy się z kolegami i koleżankami na świeżym powietrzu. Na koniec dnia każde dziecko otrzymało niespodziankę.