images/slide1.jpg

Dnia 28 lutego dzieci odwiedziły teatr Im. A. Fredry w Gnieźnie w, którym obejrzały spektakl pt.  "Szpak Fryderyk, czyli bajka o szczurach". To rodzinna, zabawna, a zarazem wzruszająca i pouczająca historia o tym, jak odnaleźć w sobie empatię i tolerancję dla inności. Opowieść o nieco ekscentrycznych sąsiadach, Pani Nowak i Panu Kowalskim, którym początkowo trudno znaleźć wspólny język. Połączyło ich niezwykłe wydarzenie: szczury Pani Nowak, które zaopiekują się chorym szpakiem Pana Kowalskiego.  Spektakl bardzo się podobał dzieciom, które wróciły do przedszkola bardzo zadowolone.