Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Aktualności
images/slide1.jpg

Nasze przedszkole przystąpiło do projektu zorganizowanego przez Wydział Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Gnieźnie we współpracy z Polskim Klubem Ekologicznym. Polega on na zbiórce zużytych baterii.

 ,, Eko Walentynki - Kochamy segregację - Kochamy recykling!”

Obchodzone w wielu krajach święto 14 lutego „Walentynki” daje możliwość okazania szacunku do Matki Ziemi i czynnego włączenia się w działania zmierzające do jej ochrony. W  ramach „Ekologicznych Walentynek” chcemy podzielić się swoją miłością do Ziemi.

Zachęcamy zatem wszystkie dzieci  i Rodziców do włączenia się w  niniejszą akcję. W holu przedszkola został umieszczony pojemnik, do którego można wrzucać zużyte baterie.