images/slide1.jpg

Nasze przedszkole przystąpiło do projektu zorganizowanego przez Wydział Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Gnieźnie we współpracy z Polskim Klubem Ekologicznym. Polega on na zbiórce zużytych baterii.

,, Eko Walentynki - Kochamy segregację - Kochamy recykling!”

Obchodzone w wielu krajach święto 14 lutego „Walentynki” daje możliwość okazania szacunku do Matki Ziemi i czynnego włączenia się w działania zmierzające do jej ochrony. W  ramach „Ekologicznych Walentynek” chcemy podzielić się swoją miłością do Ziemi.

Zachęcamy zatem wszystkie dzieci  i Rodziców do włączenia się w  niniejszą akcję. W holu przedszkola został umieszczony pojemnik, do którego można wrzucać zużyte baterie.