Aktualności
images/slide1.jpg


„Dobroć serca jest tym,

czym ciepło słońca: ona daje życie.” H. Sienkiewicz

 

Już kolejny raz Przedszkole Nr 13 w Gnieźnie zagrało na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku dzieci wraz z rodzicami bawiły się na dyskotece przedszkolnej, która odbyła się w środę 9 stycznia 2019 roku w godzinach popołudniowych. Wszyscy świetnie spędzili ten czas przy muzyce pana Olka.  Były wesołe i  zabawne konkurencje dla dzieci i rodziców. Ten szczególny czas umilił także wszystkim występ zespołu wokalnego PRESTO. To przemiłe nauczycielki ze Szkoły Podstawowej Nr 12, które swoim śpiewem rozbawiły całe towarzystwo. Nie zabrakło także licytacji, którą perfekcyjnie przeprowadziła nasza kochana prowadząca. Dla wszystkich, którzy mieli ochotę na coś słodkiego, czekało pyszne ciasto upieczone przez niezawodnych rodziców. Nasze panie nauczycielki malowały dzieciom twarze a serdeczni rodzice zaplatali kolorowe warkoczyki.   Serduszka dzieci okazały się bardzo wielkie i szczere, gdyż dzięki uczestnikom zabawy zebraliśmy rekordową sumę 2403,47zł.

Wszystkim, którzy włączyli się do przygotowań tejże dyskoteki a także tym, którzy  przybyli i wzięli udział w tegorocznym finale WOŚP serdecznie dziękujemy.