Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Aktualności
images/slide1.jpg
24.10.2018 r. w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury odbył się Konkurs Piosenki Patriotycznej. Konkurs został zorganizowany przez Przedszkole Nr 13 „Gniazdo Orląt” w Gnieźnie  w związku z obchodami stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Patronat honorowy nad konkursem objął Prezydent Miasta Gniezna, który ufundował nagrody dla wszystkich uczestników. Współorganizatorem imprezy był Miejski Ośrodek Kultury, a patronat medialny objęło Radio Plus.
W konkursie wzięły udział dzieci z 10 przedszkoli gnieźnieńskich. Uroczystość otworzył Pan Tomasz Budasz, który witając wszystkich uczestników, podkreślił jak ważne dla wszystkich Polaków jest odzyskanie niepodległości. Wszystkie grupy w oryginalny sposób zaprezentowały wybrany utwór o charakterze patriotycznym. Konkurs podsumował Wiceprezydent Miasta Gniezna Pan Michał Powałowski, który dziękując wszystkim uczestnikom za piękny występ zwrócił uwagę na kolory przewodnie spotkania – biel i czerwień, kolory flagi. Następnie głos zabrała Dyrektor Przedszkola Nr 13 Pani Małgorzata Niesuchorska, która jako przewodnicząca jury przypomniała wszystkim zgromadzonym „Katechizm polskiego dziecka” Władysława Bełzy. Zasiadające w jury Pani Magdalena Lubońska, doradca metodyczny oraz Pani Janka Matyska, instruktor w MOK-u również podziękowały dzieciom oraz nauczycielom za piękny występ. Po podsumowaniu konkursu nadszedł czas na wręczenie nagród przez Pana Michała Powałowskiego, Dyrektora Wydziału Oświaty Pana Mariana Pokładeckiego oraz Pań zasiadających w jury. Upamiętnieniem tego wydarzenia była wspólna fotografia.