Aktualności
images/slide1.jpg
12 października w Naszym Przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Na uroczystości obecni byli nauczyciele, pracownicy administracyjni oraz rodzice. Część artystyczną przygotowały dzieci z grupy V "Jastrzębie". Przedszkolaki podziękowały nauczycielkom oraz pracownikom obsługi  za trud włożony w ich edukację i wychowanie. Poprzez wiersze, piosenki, tańce  oraz życzenia dzieci wyraziły swoją wdzięczność za codzienną opiekę nad nimi, za trud, cierpliwość, miłość i wielkie poświęcenie. Następnie głos zabrała Pani Dyrektor Małgorzata Niesuchorska, która złożyła życzenia wszystkim pracownikom przedszkola.

 „Z rąk do rąk podajemy skromnej mądrości dar zwyczajny".
Z okazji Dnia Nauczyciela składamy serdeczne życzenia wielu sukcesów zawodowych, spełnienia obranego celu oraz tego, aby podejmowany trud był źródłem satysfakcji i społecznego uznania.