Dnia 18.05.2023 r. Przedszkolaki z grup „Jastrzębie” oraz „Sokoły” odwiedziły gościnnie Szkołę Podstawową nr 9. Dzieci miały okazję poznać specyfikę funkcjonowania szkoły, odwiedziły klasę 1 która przygotowała dla najmłodszych piosenkę oraz słodki poczęstunek. Pani wychowawczyni zapoznała dzieci z obowiązkami oraz zasadami panującymi w grupie pierwszoklasistów. Dzieci zasiadły w szkolnych ławkach, odwiedziły świetlicę szkolną, boisko oraz szkolny plac zabaw. Mamy nadzieję, że wizyta ta ułatwi naszym tegorocznym absolwentom pierwsze tygodnie w nowym środowisku szkolnym. Dla przedszkolaków dzień ten był przygodą i nowym miłym doświadczeniem. Życzymy każdemu dziecku dobrego startu w życie szkolne oraz pasma sukcesów.