Przedszkole Nr 13 w Gnieźnie po raz kolejny zagrało dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.  Dnia 26 stycznia 2023r. została zorganizowana dyskoteka karnawałowa dla dzieci i rodziców. Organizatorzy zapewnili uczestnikom  mnóstwo atrakcji: wspólne zabawy i konkursy, malowanie twarzy, kolorowe warkoczyki, brokatowe tatuaże, balonowe zwierzątka. Muzyka DJ Olka umiliła pobyt, a Myszka Miki towarzyszyła dzieciom na wspólnych fotografiach. Niezapomniane chwile można było uwiecznić w fotobudce. Pani Małgosia, która poprowadziła imprezę, zachęcała wszystkich do wspólnej zabawy podczas tańców i konkursów. Dużą atrakcją dla wszystkich był pokaz brazylijskiej sztuki walki capoeira z Centrum Capoeira w Gnieźnie. Aby umilić wszystkim ten wyjątkowy czas pomagania na gości czekał słodki poczęstunek i gorąca kawa. Dzięki wielkim sercom udało nam się wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.
Bardzo dziękujemy  sponsorom, rodzicom i pracownikom za zaangażowanie podczas przygotowań do tego wydarzenia  oraz wszystkim którzy tego popołudnia uczestniczyli w dyskotece i wsparli WOŚP. Zebrana kwota została przekazana do sztabu WOŚP w Gnieźnie.