Temat bezpieczeństwa jest nieustannie poruszany na zajęciach w naszej placówce. W celu uatrakcyjnienia zajęć nauczycielki organizują spotkania z ludźmi, którzy dbają o bezpieczeństwo z racji wykonywanego zawodu. Tym razem dnia 24-25.10.2022r. odwiedzili nas pracownicy Straży Miejskiej. W spotkaniu uczestniczyli wychowankowie z wszystkich grup. Goście opowiedzieli dzieciom, na czym polega jego praca, w jakich okolicznościach należy wzywać Straż Miejską oraz omówił elementy swego munduru. Natomiast dzieci zaprezentowały swoje umiejętności w zakresie znajomości numerów alarmowych: do Straży Pożarnej, Policji, Pogotowia Ratunkowego, a dzięki spotkaniu wzbogaciły swoją wiedzę o znajomość kolejnego numeru do Straży Miejskiej, jakim jest 986. Zapraszamy na fotorelację ze spotkania.