Pierwsze dni pobytu w przedszkolu już za nami. Dla wielu dzieci i ich rodziców, było to niezwykłe przeżycie. Nowe otoczenie, zabawki, wspólne zabawy i serdeczne rozmowy indywidualne miały wpływ na łagodną adaptację naszych najmłodszych przedszkolaków. W czasie tego kilkudniowego pobytu w przedszkolu dzieci zapoznały się z kodeksem przedszkolaka i z zainteresowaniem brały udział w zabawach, śpiewały piosenki i rysowały w kąciku plastycznym.
Życzymy dzieciom wiele radości, nowych przyjaźni, ciekawych zabaw, dobrego humoru i niezapomnianych przeżyć, a rodzicom owocnej współpracy i zadowolenia.