Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Oddział 5
W środę 26 września uczestniczyliśmy w zajęciach, które przeprowadził w naszym przedszkolu przedstawiciel Straży Miejskiej. Przypomnieliśmy sobie zasady przechodzenia przez jezdnię. Dowiedzieliśmy się jak należy się zachować gdy grozi nam niebezpieczeństwo. Zamieniliśmy się także w kierowców i jeździliśmy po specjalnej jezdni. Nie są nam obce numery alarmowe oraz niektóre znaki drogowe. Wspólna zabawa przyniosła nam wiele radości a także była dobrą nauką.


W czwartek 27 września w ramach pożegnania lata wybraliśmy się na wycieczkę do Jankówka. Była przejażdżka bryczką po malowniczej okolicy a także jazda konno indywidualnie. Odwiedziliśmy także stajnię i dowiedzieliśmy się o konnych zwyczajach. Wiemy również jak troszczyć się i dbać o te piękne zwierzęta. Pobyt umiliło nam ognisko i pyszne kiełbaski z grila.