Pomoc psychologiczno-pedagogiczna

Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej  z dnia 30 kwietnia 2013 r. w sprawie zasad udzielania i organizacji pomocy psychologiczno-pedagogicznej w publicznych przedszkolach, szkołach i placówkach.

Podstawa prawna: Rozporządzenie MEN z dnia 30 kwietnia 2013r. w sprawie zasad udzielania i organizacji pomocy psychologiczno-pedagogicznej w publicznych przedszkolach, szkołach i placówkach (Dz. U. z dnia 7 maja 2013 r., poz. 532).

Zarządzenie wewnętrzne Dyrektora Przedszkola nr 13 w Gnieźnie z dnia 29.08.2013r. Na podstawie rozporządzenia MEN z 30.04.2013r. w sprawie zasad udzielania i organizacji pomocy psychologiczno-pedagogicznej w publicznych przedszkolach, szkołach i placówkach.

Załącznik nr 1 (pdf)

Załącznik nr 2 (pdf)