images/slide1.jpg

Dziękujemy wszystkim chętnym przedszkolakom i ich rodzicom za wzięcie udziału w konkursie. Przepiękne fotografie dekorowały naszą przedszkolną szatnię i stanowiłybardzo ciekawą wystawę.

Każda praca została nagrodzona a oto wyróżnienia:

I miejsce – Ignacy z gr. 3

II miejsce – Natalia z gr. 5

III miejsce Marianna z gr. 2

Wyróżnienia – Amelia z gr. 1, Michał z gr. 4, Miłosz z gr. 6

Gratulujemy!!!!!

21 września nasze przedszkole aktywnie włączyło się w akcję Sprzątania Świata.  W  tym roku hasło przewodnie to: „Akcja – segregacja! 2x mniej! 2x czyściej! Dzieci z naszego przedszkola przypomniały sobie co to znaczy segregacja śmieci i na czym ona polega. Rozmawiały również o tym, dlaczego nie możemy śmiecić i jak my możemy pomóc naszej planecie. Panie w poszczególnych grupach odczytały przedszkolakom tajemniczy list, z którego dowiedzieliśmy się, że ktoś nieoczekiwanie zaśmiecił nam cały gródek przedszkolny – więc cóż innego nam pozostało… wszyscy zaopatrzeni w worki i jednorazowe rękawiczki ruszyliśmy by wyzbierać te okropne papierki, które pojawiły się za oknami naszego przedszkola.

Dnia 20 września odbył się w naszym przedszkolu Dzień Przedszkolaka. To święto ma podkreślić  wagę edukacji  przedszkolnej w rozwoju dzieci oraz popularyzować nowoczesne wychowanie. Święto to dostarczyło naszym przedszkolakom okazję do świętowania, zabawy, czerpania radości z bycia przedszkolakiem. Odbyły się konkursy sprawnościowe np.: skoki z kamienia na kamień, rzuty woreczkiem, golf, bieg z piłeczką itp., oraz konkursy  kulinarne np. zjedz jabłko.

RODO Przedszkole nr 13 - Inspektorem Ochrony Danych w Przedszkolu Nr 13 jest
Kinga Zduńska, e-mail: inspektor@cbi24.pl
ZAPRASZAMY NA ZEBRANIE Z RODZICAMI, KTÓRE ODBĘDZIE SIĘ DNIA 12 WRZEŚNIA 2018 r. (środa) O GODZINIE 16:00.